Kvalita našeho přírodního produktu
je pro nás to nejdůležitější

Koncentrujeme se výhradně na náš základní produkt LaVita. Z toho důvodu je pro nás stoprocentní kvalita na prvním místě. Ať se jedná o správné složení komponentů, výběr surovin nebo třeba pravidelné výstupní kontroly v laboratoři, veškeré naše kroky směřují k zajištění výjimečné kvality našeho koncentrátu.

TÜVRheinland - Zertifikat

Přísné, pravidelné a nezávislé kontroly:
přírodní, nezávadná a bezpečná

LaVita je pravidelně velmi důkladně kontrolována. Díky tomu můžeme garantovat neměnnou a stoprocentní kvalitu:

  • zaručený obsah vitálních látek
  • bez těžkých kovů
  • bez pesticidů
  • bez škodlivých mikroorganismů
  • bez umělých sladidel
  • bez umělých barviv a konzervačních látek
  • bez geneticky modifikovaných potravin
  • bez lepku a laktózy
Suroviny
Suroviny

Suroviny

Plně vyzrálé, pokud možno regionální a bio

Suroviny

Vybraní dodavatelé, plně vyzrálé plody

Naše suroviny pocházejí od pečlivě vybraných dodavatelů a jsou sklízeny plně vyzrálé. Základ našeho koncentrátu tvoří místní ovoce z tradičních ovocných sadů a zelenina a byliny z regionálního ekologického zemědělství. Suroviny ze zahraničí, jako například exotické ovoce, jsou také sklízeny plně vyzrálé a zpracovávají se přímo na místě.

Suroviny

Maximální obsah vitálních látek

Jen tak dosahujeme optimálního obsahu vitálních látek v LaVitě. Většina vitálních látek, především vitaminy a sekundární rostlinné látky, totiž vzniká v poslední fázi zrání. A v případě dovážených surovin se zpracováním na místě zabraňuje ztrátám při dopravě.

Suroviny

Obzvláště šetrné zpracování

Zpracování surovin probíhá patentovanou metodou (výroba za studena), při které se přísadám odebírá voda obzvlášť šetrným způsobem. Teplota při tom nepřesáhne 32 °C, díky čemuž zůstanou zachovány všechny důležité látky včetně těch enzymaticky aktivních.

Suroviny

Vždy maximálně čerstvá

Na konci výrobního procesu vznikne hustý a chutný koncentrát. Aby se k Vám LaVita dostala vždy co nejčerstvější, vyrábí se podle poptávky ve velmi malých časových intervalech.