Doplnění zásob energie - únava nemá šanci

Vitální látky jsou ve velké míře zodpovědné za energetický metabolismus a současně jsou ideální ochranný štít proti únavě.* Pro lidi je energetický metabolismus jako hnací motor, který se nachází v buňkách, kde mohou být živiny (především uhlohydráty a tuky) přeměněny na energii. Člověk právě tuto energii potřebuje pro pohyb, myšlení, koncentraci a v neposlední řadě také k udržení tělesné teploty.

Vitální látky řídí energetický metabolismus

Naše výkonnost a vitalita jsou závislé na tom, jak dobře dokáží naše „buněčné elektrárny“ vyrábět energii z přijatých živin. Tyto procesy jsou velmi komplikované a často závisí na současném působení nesčetného množství vitálních látek. Vedle vitaminů B1, B2, B5, B6, B12 a C přispívají k hladkému průběhu energetického metabolismu také niacin, železo, hořčík, mangan, jód a měď.

Záleží na přítomnosti všech vitálních látek

Rozhodující nejsou jednotlivé látky, ale souhra mnoha vitálních látek, díky níž energetický metabolismus funguje bez problémů. Neměl by chybět žádný článek řetězu. Ještě mnohem méně je v této oblasti prozkoumána role fytonutrientů (sekundárních rostlinných látek). Stále více odborníků se přiklání k názoru, že vykonávají nespočet funkcí. Dokázat to vědecky současnými metodami je ale velmi těžké, protože každá rostlinná potravina obsahuje tisíce těchto látek.

Ideální základ pro zásobení energetického metabolismu

LaVita poskytuje všechny tyto důležité látky na jedné lžíci. Množství jednotlivých látek se řídí poznatky ortomolekulární medicíny. Nabízí tak ideální základní zásobení pro hladký průběh energetického metabolismu a pro méně únavy a vyčerpání.

Vědecké podklady a studie

Železo, kyselina listová, hořčík, niacin, vitamin B2, vitamin B12, kyselina pantothenová, vitamin B6 a vitamin C přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání. Biotin, železo, jod, měď, hořčík, mangan, niacin, vitamin B2, vitamin B1, vitamin B12, kyselina pantothenová, vitamin B6 a vitamin C přispívají k normálnímu energetickému metabolismu.

LaVita všechny tyto látky obsahuje v optimálním množství. V jedné velké studii bylo jednoznačně dokázáno, že vitální látky z LaVity náš organismus výborně přijímá. Dostanou se přesně tam, kde je naše tělo potřebuje - do našich buněk.

Více o studiích s LaVitou

Kontakt

LaVita Czech s.r.o.
Fráni Šrámka 1300/6
370 01 České Budějovice

Telefon

+420 386 322 222
Po-Čt 9:00-16:30, Pá 9:00-12:00
e-mail:

Kontaktní formulář

Bezpečný způsob platby

  • Poslání na dobírku
  • Platba převodem z účtu
  • MASTERCARD
  • MAESTRO
  • VISA
  • PayPal

Doprava v Č.R.

  • PPL

Doprava na Slovensko

  • PPL