Živiny pro zdravé svaly

Silné a trénované svaly jsou nejenom součástí našeho ideálu krásy, ale také základní podmínkou pro sílu a výkonnost. Stejně důležité jsou i pro zdraví kostí, zad a celého pohybového aparátu.

Správná „palivová směs“ je přitom nezbytná jak pro získávání energie, tak i proti únavě a pro správnou regeneraci. Zdravá strava současně zabraňuje tvorbě kyselin v tkáních. Proto potřebují svaly vedle uhlohydrátů, proteinů a tuků jako látek k získání energie a výstavbě tkání především rozmanitou směs vitálních látek.

Pestrá paleta vitálních látek vykonává nejrůznější úlohy ve vztahu k síle a výdrži svalů, při látkové výměně aminokyselin a proteinů, při transportu kyslíku do svalových buněk a produkci energie v nich. Vždyť ve svalových buňkách se odehrává velká část naší látkové výměny. A jestliže nějaký ze stavebních kamenů chybí, může být celá tato námaha úplně zbytečná nebo dokonce škodlivá.

Rozhodující proto nejsou jednotlivé látky, ale celková souhra živin - přesně tak, jak to určila matka příroda. LaVita proto nabízí osvědčený zdroj vitálních látek jako základ pro zdravé svaly.*

Vědecké podklady a studie

Hořčík přispívá k normální činnosti svalů. Vitamin D přispívá k udržení normální činnosti svalů.

Železo, kyselina listová, hořčík, niacin, vitamin B2, vitamin B12, kyselina pantothenová, vitamin B6 a vitamin C přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání. Biotin, železo, jod, měď, hořčík, mangan, niacin, vitamin B2, vitamin B1, vitamin B12, kyselina pantothenová, vitamin B6 a vitamin C přispívají k normálnímu energetickému metabolismu.

Zinek přispívá k normálnímu metabolismu kyselin a zásad.

Vitaminy B12 a B6 přispívají k normální tvorbě červených krvinek.

Vitamin B6 přispívá k normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu. Kyselina listová přispívá k normální syntéze aminokyselin. Hořčík a zinek přispívají k normální syntéze bílkovin. Molybden přispívá k normálnímu metabolismu sirných aminokyselin.

LaVita všechny tyto látky obsahuje v optimálním množství. V jedné velké studii bylo jednoznačně dokázáno, že vitální látky z LaVity náš organismus výborně přijímá. Dostanou se přesně tam, kde je naše tělo potřebuje - do našich buněk.

Více o studiích s LaVitou

Kontakt

LaVita Czech s.r.o.
Fráni Šrámka 1300/6
370 01 České Budějovice

Telefon

+420 386 322 222
Po-Čt 9:00-16:30, Pá 9:00-12:00
e-mail:

Kontaktní formulář

Bezpečný způsob platby

  • Poslání na dobírku
  • Platba převodem z účtu
  • MASTERCARD
  • MAESTRO
  • VISA
  • PayPal

Doprava v Č.R.

  • PPL

Doprava na Slovensko

  • PPL