Imunita – silná pouze s vitálními látkami

Imunitní systém je ochranné komando našeho těla. Jeho bezproblémové fungování je nejdůležitější předpoklad pro naše zdraví. Členové tohoto komanda jsou rozprostřeni po celém těle a jsou spolu v těsném kontaktu. Patří mezi ně také lymfatický systém se svými uzlinami, slezina, krev, brzlík, kostní dřeň a v neposlední řadě i střeva.

Často poškozený

Bohužel jsou naše obranné síly často oslabeny stylem našeho života. Především špatná strava, tělesná námaha, stres, znečištěné životní prostředí, užívání léků nebo osobní návyky jako konzumace alkoholu a kouření a z toho rezultující oxidativní stres náš imunitní systém znatelně oslabují.

Bez chviličky odpočinku

Imunitní systém má tedy pořád co dělat: nezvaní vetřelci musí být zastaveni a ti, kteří se už dostali dovnitř, musí být zlikvidováni. A také třeba bez přestávky zneškodňovat volné radikály a další odpadní látky látkové výměny.

Jak na to Váš imunitní systém je?

Jak člověk pozná, jestli je jeho imunitní systém silný nebo slabý? Časté infekce a nachlazení jsou jasným znamením oslabené imunity. Stejně tak únava, mdlost, apatie, problémy s koncentrací, natržené koutky úst, problémy s pletí a špatný stav vlasů a nehtů. Se silným imunitním systémem má tělo obrazně řečeno krytá záda, člověk se cítí vitální a plný energie, což se projevuje navenek.

Závislý na mnoha vitálních látkách

Nesčetné studie dokázaly, že buňky imunitního systému potřebují k tomu, aby mohly stoprocentně vykonávat svoji práci, přísun nespočetných vitálních látek. Řadí se k nim mimo jiné vitaminy D a B6 nebo měď a zinek, dále pak zástup antioxidantů, počínaje vitaminy C a E, přes selen a železo až po měď a mangan.

Vědecké podklady a studie

Železo, kyselina listová, měď, selen, vitamin B12, vitamin B6, vitamin C, vitamin D a zinek přispívají k normální funkci imunitního systému. Vitamin B2, vitamin C, vitamin E, selen, zinek, měď a mangan přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem. Vitamin C přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm.

LaVita obsahuje všechny tyto vitaminy a stopové prvky v optimálním množství. V jedné velké studii bylo jednoznačně dokázáno, že vitální látky z LaVity náš organismus výborně přijímá. Dostanou se přesně tam, kde je naše tělo potřebuje - do našich buněk.

Více o studiích s LaVitou

Kontakt

LaVita Czech s.r.o.
Fráni Šrámka 1300/6
370 01 České Budějovice

Telefon

+420 386 322 222
Po-Čt 9:00-16:30, Pá 9:00-12:00
e-mail:

Kontaktní formulář

Bezpečný způsob platby

  • Poslání na dobírku
  • Platba převodem z účtu
  • MASTERCARD
  • MAESTRO
  • VISA
  • PayPal

Doprava v Č.R.

  • PPL

Doprava na Slovensko

  • PPL